Skip to content

Život v Praze

Chcete žít v našem hlavním městě, ale nevíte, kde začít? Jak hledat střechu nad hlavou a práci? Přicházíme se skvělým nápadem. Složte hlavu v pražské ubytovně nebo hostelu a hledejte práci i bydlení v klidu svého pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Studia v hlavním městě

Začínáte studovat v Praze a trošku jste pozapomněli na včasné hledání bytu? Dejte si na čas se správným výběrem, složte hlavu v naší pražské ubytovně, pro snadnější orientaci v nabídce bytů Vám bude k dispozici wifi připojení. Použít můžete také kuchyňku, kde si budete moci navařit, abyste zbytečně nevydávali náklady ve Vašich začátcích na novém místě. Pokud ale budete po celém dni hledání unaveni, v okolí najdete spousty příjemných restaurací, kde se velmi dobře najíte. Zabydlet se můžete v různých částech Prahy, záleží jen na Vás, která je Vám milejší a tu si vyberete. Samozřejmostí je, že čím déle zůstanete, tím levnější Váš pobyt bude.