Skip to content

Získejte našim prostřednictvím řidičák

Přejete si udělat si řidičský průkaz? Není to žádný velký problém. Alespoň ne, pokud navštívíte nás. Naše autoškola Praha má již takřka třicetiletou tradici. Neznamená to ale, že by u nás bylo vše zastaralé. Právě naopak. Učebny o vozový park patří k tomu nejlepšímu v naší branži. I školitele máme více než dobré. Všichni jsou samozřejmě odborně způsobilí svou práci vykonávat. Většina z nich svou práci nebere pouze jako způsob výdělku, ale i poslání.

Úzkosti z jízd

Dnes již většina autoškol vlastní alespoň jeden trenažér. Ovšem ne každý je na takové úrovni, aby dokázal zprostředkovat klasickou jízdu po silnici za plného provozu. Ten náš to dokáže. Trenažéry obecně slouží ke cvičení před jízdou. Je-li stroj kvalitní, dokáže odstranit ze studentů napětí, které může před ostrými jízdami převládat.