Skip to content

Webové stránky jsou přehledné

Pokud navštívíte webové stránky, které nabízejí pronájem chat a chalup, poměrně brzy se snadno zorientujete. Můžete si vybírat rekreační objekty nejen v České republice, ale také ve Slovenské republice, což ocení milovníci tohoto malého státečku. Dále si vybíráte termín (záleží zda je sezóna či nikoli), lokalitu, počet osob a počet ložnic.

Podle Vašich zájmů a požadavků

Je ovšem možné vyhledávat objekty podle tématického výběru, který zohledňuje Vaše zájmy, možnosti a požadavky. Je zřejmé, že rybáři budou mít zájem jen o rybářské lokality, lyžař o lyžařské, milovníci vody o objekty blízko vodních ploch, milovníci klidu budou preferovat samotu, pejskaři pak budou hledat objekt, kde je pes povolen a vozíčkáři se budou zajímat o bezbariérové objekty.