Skip to content

Vysoká úroveň bezpečnosti

Volkswagen se snaží produkovat bezpečné vozidla, které mají překrásný design. V dnešním hustém provozu je nutné klást velký důraz na bezpečnost. Nehoda je otázkou několika málo vteřin. Stačí chvilka nepozornosti a malér je na světě. Pokud však budete mít v garáži zaparkovaný bezpečný vůz, zaručeně se budete cítit za volantem mnohem lépe. Jízdu si budete konečně náležitě užívat.

Městský vůz pro dámy

Volkswagen myslí rovněž na drahé polovičky, které chtějí mít do města k dispozici nějaké malé autíčko, se kterým se bude krásně parkovat. Možná si ho bude rád půjčovat i Váš partner, který občas rovněž ocení, že se s takovým modelem dá zaparkovat doopravdy na malém prostoru. Skoro všechny ženy nemají v lásce parkování. Pokud však zvolíte vhodný automobil, zaručeně si i tuto činnost oblíbíte.