Skip to content

Vše je jednou poprvé!

.

Potkali jste chlapce svých snů? Pak máte velké štěstí a zajisté Vám to hodní lidé a kamarádi přejí. Trápí-li Vás však otázka jak správně líbat , protože jste se k tomu ještě nikdy nedostali – žádný strach. Pokud Váš přítel bude o tomto snít, tak to začne on, a Vy se pak již přidáte a uvidíte, že to půjde samo. Takže žádný strach, většinou to bývá tak rychlé, že si to ani neuvědomíte a najednou je Váš první polibek již za Vámi!

.

Vysněný polibek!

Již v dětství či dospívání jste si vysnili Váš první polibek? Pokud Vám na tomhle opravdu záleží, rozhodně se svého snu nevzdávejte kvůli něčemu či někomu kdo Vám za to nestojí. Avšak na druhou stranu, pokud přijde na scénu někdo kdo je výjimečný, a vy tušíte, že tohle je ten pravý, tak na tom, jak přesně jste si to vysnili, již nezáleží, protože s tím pravým je pro Vás každá chvíle a každý pohyb ten nejkrásnější a nejúžasnější!

Ohodnoťte příspěvek
.