Skip to content

Veletrh stavebního materiálu

V průběhu nadcházejícího stavebního veletrhu bude také vystavovat svoje výrobky naše společnost podlahy Plzeň. Pokud se na tento veletrh chystáte nezapomeňte navštívit stánek naší firmy. Dozvíte se novinky a nové trendy v této oblasti, můžete si prohlédnout vystavené vzorky, případně se rovnou domluvit na konkrétní zakázce a ihned Vám přeložíme zajímavou cenovou nabídku.

Nabídka také pro OSVČ

V průběhu veletrhu se u nás mohou zaregistrovat živnostníci, kteří se pokládkou podlah zabývají. Výhodou registrace je, že dostanou od naší společnosti podporu ve své práci a získají stálého, kvalitního a silného dodavatele. Pro tyto OSVČ máme samozřejmě mnohem zajímavější ceny. Pokud mít cestu nebudete není nic jednoduššího než nám zavolat a domluvíme se.