Skip to content

Váš přítel se začíná chovat nevyzpytatelně

http://www.horoskopnik.cz/partnersky-horoskop-podle-data-narozeni-na-rok/ Bez partnerského horoskopu nikdy neproniknete pod kůži Vašeho přítele, který se poslední dobou začíná chovat nějak divně. Možná máte strach, zda nemá náhodou nějakou milenku. Někdy jsou však ženy zcela zbytečně podezřívavé a způsobují si tak zbytečně vrásky na čele a velké starosti.

Váš vztah prochází bohužel velkou krizí

Bez partnerského horoskopu Vaši manželskou krizi nejspíš nevyřešíte. Již nějakou dobu prožíváte nefunkční vztah. Nemáte z toho vůbec dobrý pocit, ale Váš manžel si nic nepřipouští a nehodlá se s Vámi o Vašich problémech bavit. Je to možná dáno i tím, že je prostě narozen v určitém znamení zvěrokruhu. Uvidíte, že vše nakonec zvládnete. Pokud si konečně spolu po čase promluvíte, určitě se Vám uleví.