Skip to content

Užijte si svou dovolenou na klidném a tichém místě na chalupě v Jeseníkách!

Užijte si svou dovolenou na klidném a tichém místě na chalupě v Jeseníkách!

Hledáte vhodné ubytování pro Vaši dovolenou, ale stále nemůžete najít to pravé místo na relaxování? Toužíte po chaloupce nedaleko lesa, která leží v tiché a klidné oblasti? Máte rádi soukromí a přírodu? V tom případě by se Vám mohla líbit naše nabídka ubytování. Naše chaloupka leží na úpatí Hrubého Jeseníku v blízkosti lesů a to na samotě, v klidné části obce. Chalupa Jeseníky Vám nabídne celoroční ubytování jak na víkendy, tak i na celé týdny. Pokud nevíte kam s přáteli nebo dětmi vyrazit na dovolenou, tak se určitě obraťte na nás a na naši překrásnou chalupu. Nabízíme zde spoustu celoročních aktivit. V létě je k dispozici venkovní posezení s grilem a udírnou, dětská prolézačka, trampolína, ruské kuželky nebo bazén. V okolí vedou překrásné turistické a cykloturistické trasy. V zimních měsících Vám chalupa Jeseníky nabídne kryté posezení, vnitřní saunu a v okolí spoustu lyžařských středisek. Neváhejte a zarezervujte si termín dovolené na překrásné chatě v Jeseníkách. Nebudete litovat.