Skip to content

Úspechy pracovné aj osobné

Do textu novoročenky sa to zmestí všetko. Spomínanie aj prianie k ďalším úspešným obchodným vzťahom a pre rodinu s priateľmi zase veľa úspechov http://www.ssag.sk/galeria-uspechov.html v živote. Pekne si roztrieďte všetky priania a pošlite ich v predstihu. S našou pomocou v pokoji vybavíte aj stovky kusov. Prijímame objednávky aj vo veľkom! Navrhnite si vnútro skladacej kartičky sami a vyplňte ho vytlačeným textom. Potom už pridáte iba váš vlastnoručný podpis a môžete posielať. Starosti vám tentokrát nebudú robiť ani obálky, ktoré od nás máte zarátané už v cene. Na sviatky vám uľahčíme hektický život tak, ako sa to len dá!

Koľko ste toho schopný za deň poslať?

Nie je úspechom mať na Facebooku päťsto priateľov. Poslali by ste im všetkým novoročenku? Určite nie. Ale iste z nich vyberiete zo desať či dvadsať ľudí. Tých, čo pre vás veľa znamenajú a veľa ste toho s nimi prežili. Nádeje na ďalšie nevšedné zážitky vložte do textu k najkrajšiemu vianočnému a silvestrovskému prianiu. Potešia tisíckrát viac, ako smska. Značia totiž, že ste na adresáta mysleli a neposlali to len preto, lebo musíte.