Skip to content

Široká nabídka našich konopných výrobků

Podle mnoha odborníků v české republice je nejlepší na poškozenou pokožku náš luxusní pleťový konopný krém. Nabízíme Vám náš krém za velice příjemné ceny. Konopný krém je vyroben z extraktů konopného, olivového a jojobového oleje. Veškeré tyto oleje jsou samozřejmě naprosto BIO. Náš krém se hodí i pro muže.

Konopná krém

Konopný krém má celou řadu léčivých, protizánětlivých a antibakteriálních účinků. Velice dobře působí na pokožku poškozenou ekzémy. A to i na ekzémy atopické. Náš konopný krém využívají i lidé, kteří mají problémy s akné. Můžete také náš krém využívat preventivně. Hodí se na suchou a olupující se pokožku.

Jiné výrobky

Máme pro Vás i jiné výrobky z konopí. Můžete si u nás objednat například konopné víno, konopnou univerzální mast nebo pánské tričko vyrobené z konopí.