Skip to content

Široká nabídka apartmánů blízko moře

Co plánujete na léto? Turistické putování, plavbu lodí, pobyt na jachtě, poznávání hradů a zámků, cestování s karavanem nebo třeba stanování v kempech? Vyberte si perly Jadranu, ty opravdu stojí za to. Ubytování vám poskytne Chorvatsko apartmány.
Pobřeží Jadranu skýtá kouzelná místa k rekreaci, relaxaci, procházkám, pobytu na čerstvém vzduchu a sportovnímu vyžití. Chorvatsko apartmány vám na časzajistí bydlení v zemi plné slunce, příjemných lidí, dobrého jídla, specialit, vína a rakije.

Chyťte příležitost za pačesy

Že jsme vám nasadili brouka do hlavy? Zvažte, kam byste se rádi podívali – může to být třeba Korčula, Dubrovník, Hvar, Dalmácie, Kvarnerská riviéra, poloostrov Pelješac a další úžasná přímořská letoviska. Už to vidíte pěkně v barvách? Tak objednávejte Chorvatsko apartmány.