Skip to content

Sdělit všem oznámení o sňatku? Jednoduše a rychle!

Vdávám se! Žením se!

Pokud si chcete pořídit vlastní svatební oznámení, s radostí Vám ho vytvoříme a uspokojíme tak Vaše náročné představy. Nesmí se nic zkazit na tento veliký a slavný den! Cena se odvíjí od spousty parametrů a v jeho ceně je zahrnuta i obálka!

Na vědomí celému světu se dává…

Celková cena zahrnuje přípravu bez potisku a s potiskem včetně obálky, korektury textů, počítačovou sazbu, úpravu textů, potisk pozvánek a jmenovek, kompletaci, poštovné, ale záleží, jestli si svatební oznámení osobně vyzvednete a zhodnotíte naši práci! Přemýšlejte, jaké služby využít!

Svatební shon

Svatební oznámeníje nejdůležitějším začátkem do vstupu Vašeho společného života, tak byste si na jeho osobní tvorbě měli nechat opravdu záležet! Všichni nejsou básníci, a tak doporučujeme využít naše služby, které jsou stoprocentní a nikdy nezklamou. Pestrá paleta nabízených motivů je obdivuhodná!