Skip to content

S větrem o závod

Je to krásný procit prohánět se s větrem o závod. Vítr sviští kolem vás a vy se cítíte šťastní. Je to báječný zážitek z pohybu na čerstvém vzduchu. Rádi brázdíte na svém kole různé kraje naší vlasti. Je to vaše vášeň a zábava. Máte rádi svoji rychlost a své výkony? Jste na ně pyšní? Zvyšuje vám sebevědomí každý váš kolega, kterého se vám podaří zdolat a předjet? Jedná se o krásný pocit z pohybu a radosti při pozorování krásné přírody okolo vás, ať už je to na horách, v podhůří, podél toků řek nebo mezi vinicemi jižní Moravy. A přece se vám může stát, že vám vaše úžasné pocity dokáže pokazit děda, který vás do kopce předjede takovou rychlostí, že vám to vaše sebevědomí srazí na bod mrazu.

Závodníkem v jakémkoliv věku

Nenechte si kazit vaše vyjížďky, pořiďte si malého skrytého pomocníka, kterého vlastní i ten děda, který vás předjel. Není to jeho výtečná fyzická kondice, ale malý motorek, který pohání elektrokolo, na kterém vyjedete každý kopeček i kopec překvapivě rychle. Můžete si tak zvýšit bez obav počet ujetých kilometrů a své trasy plánovat kdekoliv. Váš bicykl s pohonem vás odveze a vyveze rychle a spolehlivě kamkoliv.