Skip to content

Při pohledu do zrcadla

Je na vás něco, co byste chtěli změnit? Něco, co by uzdravilo vaše sebevědomí a mínění o vás samotných? Kožní a dermatologické problémy vám dokáže pomoct vyřešit MUDr. Ivana Holzhauserová. Nejen nepříjemné a mnohdy nebezpečné pigmentové skvrny, ale i začínající náznaky stárnutí, jizvy po operacích, či úrazech a mnohé další. Na to všechno existují metody, které vám pomůžou vyřešit váš estetický i zdravotní problém. Nejen ta fyzická spokojenost je důležitá, ale i ta psychická. Proto problém, který vás již dlouhodobě trápí, neodkládejte a svěřte se do rukou odborníků ještě dnes.

Víc, než estetický problém?

Čím dál tím víc je rozšířená zákeřná nemoc, které se říká maligní melanom. Vzniká z nenápadné pigmentové skvrny. Pokud máte podezření, že s vaší kůží není něco v pořádku nebo se potřebujete ujistit, že je všechno v pořádku, čeká vás MUDr. Ivana Holzhauserová v névové poradně. Pravidelné kontroly a prevence vám může včas zachránit váš drahocenný život. Neodkládejte vaše podezření na neurčito. Aspoň jednou za rok si vaše kůže zaslouží oko odborníka.