Skip to content

Překvapení plné magie

Máte rádi překvapení? Brali byste dárek plný vzrušujícího napětí a magie? Už teď jste zvědaví, o co se jedná? Co byste řekli na to, kdyby vás navštívil doma, v zaměstnání nebo na zajímavé akci kouzelník ? Myslíte, že je to zábava pro děti? Nezapomněl na děti, ale ani na dospělé. Skvělé představení, které pobaví obecenstvo jakéhokoliv věku i pohlaví.

Zábava plná vzrušení a tajemství

Jestli se vám doteď kouzelník zdál, jako zábava pro děti, tak teď vás vyvede z omylu. Kromě kouzel a magie neztrácí ani smysl pro humor a dokáže vést celý váš večírek, či oslavu. Oblíbená atrakce na narozeniny, svatby i firemní večírky. Nebudete jen sedět a dívat se, ale stanete se doslova součástí a vyzkoušíte si tajemnou magii na vlastní kůži.

Překvapení plné magie
4 (80%)2