Skip to content

Pozor, není řeč o hadovi!

 

Ono by se to mohlo zdát, že budeme mluvit o živočišné říši, protože název cobra libre k tomu svádí. Ale není tomu tak. Připouštím, že potkat hada v posteli nebo to druhé vyvolá asi stejné vzrušení. Jen v případě hada by šlo o poslední minuty, možná vteřiny života. Kdežto u stimulátoru pro masturbaci mužů by šlo o poslední minuty, možná vteřiny, kdy dojde k opuštění světa reálného – tedy jen v myšlenkách, ale zároveň před vstupem do světa erotiky.

Je to tak a ne jinak

Muži, chcete-li vyměnit umělé vagíny za cobru, určitě bude Vaše libido uspokojeno. Tato elektrická erotická hračka způsobí přelom ve Vašem prožitku v oblasti erotiky. A nemusíte být u všeho jen sám. I ve dvou dokážete svůj sex okořenit touto novou pomůckou. Je to tak!

Pozor, není řeč o hadovi!
3.3 (66.67%)3