Skip to content

Poznejte krásy naší země

Chcete prozkoumat malebné kouty naší země? A že jich tu máme opravdu hodně. Určitě budete překvapení všemi těmi krásnými místy, které vám Česká republika může nabídnout. Co takhle začít na horách? Krásná krajina severovýchodních Čech by mohla být to pravé. Vyrazte sem na pár dní, ubytování Jeseníky na vás už čeká.

Kam vyrazit na dovolenou?

Vyrážíte na dovolenou do Českých hor? A vybrali jste si právě Jeseníky? Udělali jste opravdu dobře. Je sice krásné vyjet k moři, plácnout sebou na pláž a odpočívat, ale ne každý má rád horko a lenošení. Sportovní nadšenci se jistě budou mnohem raději prohánět po horách. Navíc, pokud zvolíte nocleh ve Sporthotelu Kurzovní, zažijete jen luxusní prostředí, příjemnou obsluhu a mnoho dalšího. Hotel je vhodný pro každého i pro rodiny s dětmi.