Skip to content

Očekávejte nadstandardní kvalitu materiálu i odvedené práce

Co byste měli očekávat od nové koupelny v klasickém paneláku? Nový komfort, nový design, nové pohodlí se vším všudy, jednodušší údržbu… Naše firma provede vybourání bytového jádra včetně odvezení odpadu, následovat budou veškeré elektrikářské a instalatérské práce, obezdění vany, obklady… Naše heslo je: rychle a spolehlivě, v nejvyšší kvalitě, s kvalitními materiály a přesto za příznivé ceny.

Maximální pozornost přípravě celého projektu je samozřejmostí

Rekonstrukci bytu v praze od nás? Ano, protože jsme rychlí a spolehliví. K dispozici máme pracovníky všech profesí, s mnohaletými zkušenostmi, za nimiž je obrovské množství kvalitně odvedené práce. Navštívíme váš interiér a navrhneme vám ten nejlepší postup prováděných prací.