Skip to content

Nezapomenutelná dovolená za příznivé ceny

Plánujete na poslední chvíli vyrazit k moři a zakončit tím letní prázdniny? Nechcete jezdit daleko, ale zároveň si dovolenou chcete užít naplno? Spousta zábavy na Vás čeká v Chorvatsku! Nechcete být zavření v hotelovém komplexu, jako tomu bývá například v Egyptě. Právě naopak! Chcete se volně pohybovat po pláži, nakupovat čerstvé suroviny na místních tržištích a večer vyrazit do místního baru na vynikající a osvěžující koktejl. Nic Vám Vaše plány nemůže překazit.

Nechte si poradit od profesionálů

Sháníte levné ubytování v Chorvatsku? Nepotřebujete na přespání drahý, luxusní hotel? Pak se obraťte na nás. Již mnoho let zajišťujeme českým turistům příjemné ubytování v této oblíbené destinaci. Svěřte nám i Vy svá přání, my Vám vyhovíme.