Skip to content

Nejste si jisti, které je to pravé? Poradíme

Svatební oznámení patří neodmyslitelně ke svatbě. Díky němu si můžou také svatební hosté udělat obrázek v jakém duchu a stylu bude svatba a svatební hostina. Pozvěte vaše nejbližší originálním oznámením na váš jedinečný a nezapomenutelný den.

Svatební oznámení

Vyberte si u nás oznámení podle vašich představ. Máte rádi tradiční svatební oznámení? Nebo byste raději něco originálního nebo luxusního? Podívejte se na naše webové stránky a budete mile překvapeni. Můžete si vaše svatební oznámení nechat ozdobit lesklou fólií nebo štrasovou sponou.

Kvalitní materiály a technologie

Využíváme nejkvalitnější materiály, které zpracováváme různorodou technologií. Používáme digitální výsek, slepotisk, reliéfní tisk, tvarový výsek nebo také digitální tisk. Díky těmto technologiím dosáhneme očekávaného výsledku a vaše oznámení dosáhne dokonalosti.