Skip to content

Nákup z pohodlí domova

Je dostupný pro všechny, kteří nemají rádi přeplněné obchodní domy nebo prostě nedisponují dostatkem volného času. Není nic snazšího než si doma sednout k počítači, uvařit si dobrou kávu a v klidu navštívit internetové obchody. Vybrat si můžete z různých dekorů a vychytávek. V některých obchodech je navíc doprava zdarma a většinou nabízí i odbornou montáž.

Domácí bar

Rustikální kuchyně se vyznačují i barovým pultem. Je vhodný jak do velkých prostor, tak i do těch miniaturních. Lze ho využít místo jídelního stolu. Kam ho umístit? Stát může u stěny, uprostřed místnosti, zkrátka záleží na možnostech místa. Myslete na osvětlení a prostor pro židle. Pult může sloužit jako úložný prostor pro nádobí, skleničky, příbory, suroviny atd. Zatímco budete připravovat pohoštění, mohou si s vámi hosté u baru povídat.