Skip to content

Na cestu kolem světa?

Elektrokolo Vám ji splní klidně i za osmdesát dní. Nechte se inspirovat Julesem Vernem a zažijte dobrodružství, mnohá dobrodružství na cestách, ovšem nestresujte se myšlenkou, co kdyby se náhodou stalo, že nebudu moci dojet do stanoveného cíle? Protože díky moderní konstrukci nejnovějších forem bicyklů nebude nedostatek sil či výdrže již více Vším problémem.

Nebo jenom třikrát kolem vlastního domu

I v takovém případě se dá jistě zažít leccos zajímavého a nevšedního. Nebude se jednat asi přímo
o mezinárodní epizody, ale to Vám jistě nebrání v užívání si života a zejména pak svobody a volnosti, kterou člověku může zajistit pouze doprava, kterou sám (alespoň částečně) vlastními silami uvádí v chod. Jen si vzpomeňte na Freda Flinstounea a jeho úsměv od ucha k uchu.