Skip to content

Magie nás jako děti lákala od útlého věku

S napětím jsme poslouchali báchorky o vyvolávání duchů, o andělech a jednorožcích, ale i o čarodějnicích a temném pekle! A jaká magie je ta naše? V podstatě jsou to monstrózně vypilované triky, o kterých se domníváte, že jsou božím zázrakem! Že kouzelník Martin je polobůh, který vzlétnul na Zemi, aby zde ukázal něco z nebeského umění! Ale on chce přinést pouhou radost, odreagování, uvolnění a hlavně spoustu spontánní zábavy pro malé i velké diváky!

Zábava, která se podaří

Zábava s námi není rozhodně svázaná ani není žádnou škrobenou snobárnou! Kouzelníkova čísla hraničí s nadpřirozenými schopnostmi a on si je dobře vědom toho, že nesmí dát najevo, jak i sám je nervózní a vše je závislé na naprostých detailech, které se prostě musí povést.