Skip to content

Krátkodobě či dlouhodobě?

To, že na současném moderním trhu již delší dobu existují a úspěšně fungují zařízení, jako je půjčovna dodávek, minibusů, karavanů a menších nákladních aut, je známá věc. Ale že jejich pronájem můžete mít sjednaný i na poměrně dlouhou dobu, to ví málokdo, Přece si pro dobu stavby rodinného hnízda nebudete kupovat nákladní automobil? Řešte vše efektivně a operativně. Najděte si dostupné informace a jednejte.

Ceníky a to ostatní

Na stránkách jednotlivých provozoven, ať už v Praze či jinde v České republice, najdete vždy přehledné ceníky i instrukce o užívání. Půjčovna dodávek vám zapůjčí jakékoliv vozy na víkend či na pár hodin, vy si odvezete, co bude třeba a uhradíte cenu dle sjednaných podmínek. Všechny vozy mají patřičný servis a jsou pojištěné.