Skip to content

Komfort při čištění odpadních vod

Vyrábíme a dodáváme zboží, které řeší problémy s odtokem odpadních vod. Nabízíme jímky, septiky, žumpy, čistírny odpadních vod a další produkty tohoto druhu. Naše zboží se vyznačuje kvalitou, odolností, snadnou údržbou a je za dobrou cenu. Směřujte všechny dotazy na naše odborníky. Vždy ochotně poradíme.

Naše plastové septiky se nechávají zabudovat tam, kde není možnost napojení na veřejnou kanalizaci. Septik se může hodit na chalupu či zahradu, kde trávíte volný čas a kde vám přijde vhod zřídit odpadní zařízení. Naše služby a výrobky zaručují zákazníkům skutečnou kvalitu za výhodnou cenu.

Vyřešíme problém s odpadem


Přenechejte starosti s odpadem našim odborníkům. Vyrobíme produkty na míru a dodáme jej v co nejkratším čase do vašeho domu. Plastové septiky naší firmy splňují všechny normy důležité k provozu. Pokud se zajímáte o tento druh sortimentu, ale příliš se v této oblasti nevyznáte, pak vám rádi poradíme. Obraťte se na nás co nejdříve.