Skip to content

Jsou výhodné i pro firmy

Dnes již každá větší firma vlastní magnetické tabule . Jejich využití je totiž skutečně široké. Naproti tomu jejich cena je velice přátelská. Ve firmách tyto popisovací plochy využijí hlavně manažeři při vysvětlování dalších plánů. Hodí se samozřejmě i do školících center a pochopitelně i do škol všech kategorií. Najít je pak můžete i v mnoha domácnostech. Malé děti si na ně kreslí, odrostlejší je již používá jako učební pomůcku.

Čistit se mají pravidelně

Magnetické tabule se vyrábějí z velice sofistikovaných a odolných materiálů, ale jako všechno na světě, také nevydrží vše, zvláště, pokud se neudržují. Udržovat je můžete velice snadno, stačí jen zbavovat jejich povrch nápisů. Nejlépe se k tomu hodí hadřík, ale pořídit si můžete i malou houbičku. Na povrch nepište fixy, propiskami ani tužkami, pořiďte si kvalitní popisovač.