Skip to content

Již za několik týdnů

S krabičkovými dietami v Praze, Plzni, Berouně a okolí se budete již za několik týdnů cítit mnohem lépe. Nutričně vyvážená strava vám pomůže s pozvolnou redukcí váhy. Objednejte si zdarma pohovor s naším výživovým poradcem. Připraví pro vás zdravý jídelníček. Balíčky s pěti jídly na den (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) vám budeme pravidelně dopravovat na vámi určené místo. Pokud máte jakékoli dotazy, kontaktujte nás. Rádi vám vše zodpovíme.

Připravíme vám jídlo na celý den

Krabičková dieta je skvělou volbou pro vaše předsevzetí. Pomůžeme vám s redukcí vaší váhy. Vše bude postupné, takže se nemusíte obávat Jo Jo efektu. Důležité je jíst nejen zdravě, ale také pravidelně. Proto balíčky připravené pro vás obsahují 5 jídel na celý den. Při pravidelné dopravě stravy můžete platit v hotovosti, převodem z účtu i stravenkami.