Skip to content

Jedině s námi proměníte svůj šatník do originality a fantazie! Chcete obměnit svůj šatník a trochu ho vylepšit? Už Vás nudí ty

Darujte svým blízkým dárek, který potěší svou originalitou a nápaditostí!

Svátek, narozeniny, Vánoce či nějaké výročí Vašich blízkých se blíží ohromnou rychlostí a Vy stále ještě nevíte, čím své blízké obdarujete? Nechcete žádný obyčejný dárek, z kterého by dotyčný neměl ani radost, ale sháníte něco, co ho potěší a nadchne? Máme pro Vás typ. Darujte svým blízkým dárek, který je překvapí svou originalitou a Vaší fantazií. Co takhle darovat svým blízkým mikinu či triko, na které bude například vytištěno jejich jméno, fotografie, či vtipný text, který je vystihuje? Jedině na našich internetových stránkách si můžete objednat potisk mikin přesně podle svých představ. Stačí si pouze vybrat typ nebo střih mikiny a rozhodnout se zda chcete mikinu dámskou, pánskou či dětskou. Potě si již sami podle své fantazie a přání vytvoříte potisk mikin, jaký budete chtít. Za svou existenci jsme si již získali spoustu stálých a spokojených zákazníků a budeme rádi, když se jím stanete i Vy. Dopřejte svým blízkým nebo sobě originalitu a kvalitu, kterou si každý zaslouží.