Skip to content

Jak pečujete o svou pleť?

Jak jste na tom právě Vy? Co děláte ráno, jak ošetřujete svou pleť večer? Omezujete svou péči pouze na opláchnutí vodou a použití krému? Nebo snad používáte čistící přípravky, bez kterých by to v ideálním případě skutečně být nemělo? Ať tak či tak, co si budeme nalhávat, při domácí péči o pleť je důležitá především rychlost a jednoduché kroky. Pokud však svou pleť šidíme a nevěnujeme jí dostatek péče, dříve či později nám to začne vracet. Dopřejte si na ni čas, aspoň někdy.

Každé období si žádá své

Víte také, že má-li být péče o pleť skutečně nejlepší, je nutno se o pleť v každém ročním období starat jinak? Možná však sama ani přesně nevíte, jaký typ krému použít, jak si pleť vyčistit. A o tom, jak se starat v zimě a jak na podzim, o tom nevíte už vůbec nic. Nejste sama, většina žen je na tom podobně. Vyhledejte si proto ve svém okolí salón, kde Vám kosmetička zasvěceně poradí, s pomocí profesionální kosmetiky s Vaší pletí udělá doslova zázraky a jistě Vám dá i pár dobrých rad, co dělat doma a jak své pleti poskytnout maximum.