Skip to content

Doplňky pro náročné

Patříte mezi ty, kteří mají rádi, když vše je dle jejich představ? Jste spokojeni jen tehdy, když vše do posledního puntíku do sebe zapadá, vše je jednoduše perfektní? Pak tento svůj přístup jistě uplatňujete i v takovou dobu, připravujete-li třeba svou vlastní svatbu. Jistě nechcete nic ponechat náhodě, vše chcete mít promyšlené, vše chcete znát do všech souvislostí. Nezapomeňte také, že výsledný dojem záleží i na maličkostech a drobných detailech.

A přitom tak jednoduché

Například nezapomeňte, že nejde jen o svatební oznámení , dojem jen umocníte a hosty potěšíte, pokud dostanou i krabičku s výslužkou, ovšem nebude to lecjaká krabička, nebude to plastová přepravka z prodejny s domácími potřebami. Bude to nádherná stylová krabička, která bude dokonale korespondovat se stylem oznámení, bude sjednocena i s ubrousky, obálkami či třeba etiketami na víno.