Skip to content

Doplníme šatník Vašich dětí

Pokud máte problémy s nakupováním oblečení pro Vaše potomky, protože nevíte, co by se jim tak mohlo líbit a v čem by vypadali například ve školce, potom určitě navštivte náš mimibazar! Nabízíme Vám obrovský výběr našeho oblečení, ze kterého si určitě vyberete, a ostatní děti budou těm Vašim rozhodně závidět. Přesvědčte se i Vy na vlastní kůži a podívejte se na náš webový portál, kde najdete všelijaké motivy, jako například Hello Kitty či Spider-man. U nás si vybere skutečně každý. Máme pro Vás nejen různá trička, ale také pyžama či mikiny, takže pokud sháníte právě tyto oblečení, potom se na nás určitě obraťte.

Zeptejte se nás

Jestliže byste měli na náš mimibazar jakýkoliv dotaz, potom nevidíme jediný problém v tom, když se nám ozvete prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Na všechny Vaše otázky odpovíme co nejdříve, takže budete okamžitě vědět, zda se obrátit právě na nás. Můžete se nám ozvat kdykoliv se Vám to bude hodit. Naši zaměstnanci jsou tu jen a jen pro Vás, aby Vám poskytli odpovědi na všechny Vaše otázky.