Skip to content

Cestička k domovu…

Ano, je to tak, cesta domů se krásně vine, motor vašeho vozu jen spokojeně přede… Poslední táhlá zatáčka, a jste ve svém bydlišti. Zatočíte do „vaší“ ulice a už brzdíte před pěkným domkem. Teď ještě hop z auta, odemknout visací zámek na řetězu a odtáhnout obě křídla umně sbitého zařízení z hrubých prken, kterému se u vás doma říká brána.

Nejde to jinak?

Začátek může být klidně mnohem horší. Cesta se sice vine, ale přes přívaly deště, hnané skučícím větrem je na ni sotva vidět. Když konečně začínáte kus před vaším domkem přibrzďovat, zmáčknete knoflík na malém ovladači. Pak dobrzdíte a zvolna projedete již otevřenými vkusnými dvoukřídlými vraty z hliníku a dřeva až pod krytou stříšku před garáží. Za vašimi zády se v té slotě vrata opět tiše zavírají a zajišťují. Co se stalo? Právě jste využili všech výhod vjezdové brány nejnovějšího typu. Z kapoty motoru se vypařují chomáčky páry a vy se spokojeným úsměvem vcházíte do domu vstříc náruči milující manželky.

Cestička k domovu…
3.7 (73.33%)3