Skip to content

Čerstvě pražená káva

Potěšení z dobré kávy si dopřeje během dne snad každý. Tento příjemně nahořklý a příjemně osvěžující nápoj může mít samozřejmě různou podobu. Záleží nejen na tom, jak si ho připravujete, ale také z jakého druhu kávy. Na kvalitě těchto zrnek a jejich čerstvosti velmi záleží. Ten, kdo si chce svůj oblíbený nápoj skutečně pořádně vychutnat, má jedinečnou příležitost k nákupu tam, kde je kvalita na prvním místě. Na e-shop Čajová zahrada se můžete stoprocentně spolehnout. Káva, kterou si právě tady můžete jednoduše objednat, je nejen kvalitní ale samozřejmě i čerstvě pražená. Máte možnost si zrnka umlít doma sami anebo si objednat právě umletou.

Kávová zrnka z celého světa

Pokud se rozhodnete pro nákup kávových zrnek ve specializovaném e-shopu Čajová zahrada, bude vám tu u nohou ležet skoro celý svět. Káva se pěstuje v mnoha vzdálených a pro nás exotických krajinách. Vybrat si tu můžete z více jak padesáti druhů kvalitní kávy arabica. Nabízeny jsou různé druhy i různé speciální úpravy. Záleží na tom, jakou úpravu preferujete a na co jsou vaše chuťové pohárky zvyklé. Pokud dáváte přednost nápoji, který bude vonět tak intenzivně jako čerstvě posekaná tráva, tak si můžete pražená zrna doma umlít sami.