Skip to content

Aktivní i pasivní forma provozu a zabezpečení technologií

Výpočetní technologie jsou nesmírně variabilní a flexibilní. Díky tomu a také díky profesionálům, kteří je obsluhují, Vám nabízí zajímavý a výhodný způsob provozu a zabezpečení Vašich informačních technologií. Stálou a aktivní formu jejich provozu avšak s nižšími náklady umožňují například tzv. dedikované servery, kdežto tzv. cloud hosting může být z Vašeho pohledu vnímán jako pasivní forma provozu a zabezpečení serverů.

Více než dvojité zabezpečení

Cloud hosting jako „pasivní“ forma provozu a zabezpečení firemních informačních technologií (o servery se totiž nemusíte starat) Vám nabízí více než dvojité zabezpečení. Vaše data a provoz Vašich systémů je totiž chráněn jak automatickými zálohami, tak si své kopie můžete dělat sami, tak se můžete spolehnout i na naše další datová centra, která v případě nehody přebírají správu a jsou určitou bezpečnostní pojistkou.